Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Csak nemrég próbálgattam "internetes ismerkedő" (direkt nem olyan, aminek tolakodóan "társkereső" van a nevében, de lényegében mégis az) oldalakat használni. Ahhoz képest, hogy mennyi időt töltök gép előtt és pl. ezen a fórumon, az ilyeneket sohasem szerettem, de mivel lassan már ki sem megyek a vidéki házból, így nincs hol belefutni emberekbe, főleg nem korom béli magányos nőkbe, ezért kipróbáltam...

    Na, a lényeg az lenne, hogy túlnyomó részt egy rekurzív ciklusnak tűnik az egész. Olyannyira, hogy kezdem azt érezni, igazából sokkal kevesebben használják ezeket, mint ahány felhasználó van és tele van "robotokkal". :))

    Mindenki vagy egyáltalán nem válaszol a legelső köszönésre sem (nagy ritkán egyértelműen elutasít, akár rögtön le is tilt a biztonság kedvéért, stb - nem baj, ha nem hát nem, még azt is értem miért reagálja néha túl a biztonság kedvéért, hátha nem érteném), vagy látszólag örül neki, hogy ráköszöntem (nem félek írni, de legtöbbször csak egy "Heló"-t tolok be, mielőtt feleslegesen koptatnám a billentyűzetet, és nem akarok a copy-paste sablon-bemutatkozó-körlevelek szintjére süllyedni, így ha visszaköszön, akkor írok neki valami hosszabbat, és amennyire ismeretlenül lehet "személyre szólót" pl. az adatlapja alapján, vagy ami épp az eszemben jár aznap...), de ~99.5% minden beszélgetés egyoldalúan félbeszakad (de nem az én részemről).
    Egyszerűen csak nem válaszolnak nekem többé, pedig ha olyan az oldal, még azt is kiírja, hogy nem csak beléptek, de el is olvasták. Volt már, hogy szégyenkezve háromszor is írtam még egymás után (más-más napokon, több nap szünettel) kíváncsiságból, hogy legalább egy egyértelmű elutasítást (akár spam miatti letiltást) ki tudok-e "provokálni", míg egyszerűen meguntam, vagy már túl hülyének éreztem magam "nyaggatni".

    Ez nekem kellemetlen, mert vagyok olyan konzervatív, hogy egyszerre csak egy virtuális nővel tudok megpróbálni megismerkedni, így ilyenkor, míg választ várok, addig nem is nagyon tallózom tovább a keresési találatokat sem, illetve mire letelik a rugalmas határidő (persze hangulattól és az én részemről vett érdeklődés mértékétől is is függ, de legalább pár napok, akár egy-két hét kérdése...), utána még egyszer ugyan ennyi ideig rossz érzésem van újra ráköszönni valakire.

    Volt már, hogy véletlenszerűen visszaolvasgattam pár ilyen régi beszélgetést, az eltelt időtől kicsit más perspektívát remélve, és kerestem valamit, ami félreérthető és így kimondottan bántó, sértő lehetett, de még belemagyarázni is nehéz (legfeljebb az lehet, hogy egyszerűen unalmas és/vagy hülye voltam, mint egészségtelen önkritika, de semmi extra).

    Szóval...

    Én vagyok paranoiás, vannak az ilyen oldalakon "robotok" (nem feltétlen AI, elég ha pár embernek fizet az üzemeltető, hogy egész nap csevegjen ott véletlenszerűen és gyártson hamis profilokat...), vagy csak lássam be, hogy én vagyok ennyire kibírhatatlan és/vagy "gyenge" alak, hogy viszonylag könnyen és gyorsan megutálnak és/vagy "lecserélnek" egy jobbra? -> Ami egyébként szintén érthető, hisz nagy és folyton frissül a választék, illetve egyszerre sok emberrel lehet(ne) beszélgetni is, de miért nem szokás valahogy tapintatosan, de egyértelműen a másik tudtára adni ezt a "rádiócsend" helyett? :U

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz zoo8800 #811 üzenetére

    Bocs, tudom hogy hosszú a lenti hsz, de, a felvetett probléma az, hogy mi történik mikor visszaköszönnek, akár egy szimpla "Helo.", vagy néha elsőre is hosszabb üzenet után, netán ők szólítottak meg engem (ritka, de ha az "igen/nem" kattintós játék "igen" válaszait is belevesszük, akkor még messzebb van a nullától). Mondjuk igen, #807, nyilván (de az sem igazán gond, ha egy ponton ezt "felfedik", a gond a váratlan és permanens rádiócsend).

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák