Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hwswinfo

    lelkes újonc

    válasz Ryder62 #4 üzenetére

    Ne is mond...amikor hangszerelek, zenét írok, vagy tévézem, netezek gép előtt mint most is, el nem tudom képzelni egyesek nem képesek a seggükre leülni, és ugyanezt tenni, muszáj mindig valamit csinálni, pakolni, tevékenykedni..őrület, párom is már kész van tőle, mondja náluk ahol lakik (szintén társasház), síri csend van...amikor átjön hozzám, csak néz az ezer helyről jövő zaj miatt, hogy itt nem lehet kb. megmaradni, nyugton pár percet eltölteni, elmerülni valamiben, vagy együtt lenni..mert közben mások meg élik az életük, de rendesen..

    +Amit írsz krákogás krahácsol stb. az nálunk mondjuk a nevetgélés, beszélgetés meg köhögés szintén amivel tudném párosítani..Cigi az itt nincs, senki ne dohányzik nálunk hála istennek, de elhiszem.
    Horkolás itt is áthallatszik meg minden más is, persze mikor már aludnál fél 11 körül, mert reggel kelsz a melóba 6-kor..áá..reggelig tudnám sorolni. Wc-t dettó itt is hallod, ahogy hugyoznak feletted, az alap. A radiátor simogatás felesleges, mert attól sem veszik észre magukat, ugyanúgy megy a zajongás tovább, próbáltam én is.

    A panel tényleg egy katasztrófa minden téren ez is igaz...de egyik ismerősöm újépítésűbe lakik, na az még rosszabb..ott aztán nagyon ömlik le a kip kop, zajok, egy fogkefét leejtenek a fürdőben a mosdóba, és azt hallod...szellőztetőkön is jön le minden, konyhába is...hallok sok ilyet, és újépítésű, még csak nem is panel ugye..hanem egy drága lakás.

    + Hát ja..parasztok azok mindenhol vannak..nyugalom azt itt felejtsd is el. Mikor meg én megyek páromhoz, tök felszabadult vagyok, tudunk filmet nézni, beleélni valamibe magunkat, netezni együtt lenni...síri kuss van, Pesterzsébeten lakik 4 emeletesbe.

Új hozzászólás Aktív témák