Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jim74

    nagyúr

    Sziasztok!

    Megosztanám veletek egy Ipon-os tapasztalatot:

    2009. június végén vásároltam egy HD4850 VGA-t, mert egy ismerősöm megkért, hogy kicsit upgrade-eljük a gépét. Nem tudtam azonnal belepakolni a gépébe ezért csak most hétvégén sikerült kipróbálnom a VGA-t. Sajnos kiderült, hogy valami nincs rendben vele, mert 2D-ben és 3D-ben is hibázik (szemetel, szétesik a textúra), kipróbáltam másik gépben is és ott sem működött rendesen.
    Gondoltam, semmi gond hétfőn bemegyek Iponba és beadom a szervízbe. Odaértem, kivártam a sorom, elmondtam a problémám. A szerelő srác elkezdte forgatni a kártyát, majd megkérdezte, hogy nem pasztáztam-e újra a GPU-t. Arcom rögtön megnyúlt a meglepetéstől, és visszakérdeztem, hogy már miért pasztáztam volna meg? Erre ő, hát hogy a hűtő csavarjai úgy néznek ki, mintha szét lett volna bontva. Én meg mondtam, hogy márpedig hozzá nem nyúltam 100%. Erre a srác, beszól, hogy csak nem gondolom, hogy a gyárból így jött, de majd a szakvélemény megállapítja, hogy mi a helyzet. Mondom az érdekes lesz, mert én nem nyúltam hozzá. Erre ő: márpedig, ha ezt állapítja meg a szakvélemény, akkor mehetek a békéltetőtestülethez, meg t*k*mtudja hova (itt már kezdtem kicsit ideges lenni, azért nem emlékszem pontosan, hogy milyen intézményt nevezett meg).

    Én tényleg nem akarom bántani sem az Ipont, sem a garis ügyintézőt, meg meg is értem, hogy tele van a t*ke, mert meleg van, meg hülyék az emberek, stb, DE....
    Miért kell rögtön úgy állni valakihez, hogy át akarja b*szni őket?
    Pont azért vettem ezt a típust, mert ennek jó a gyári hűtője.

    Attól félek, hogyha a szakvélemény is azt állapítja meg, amit a srác mondott, akkor nem fogom tudni bebizonyítani, hogy én nem nyúltam a hűtéshez, és ha valaki hozzányúlt, akkor az a vásárlás előtt történhetett.

    Félreértés ne essék, nem akarok gyanusítgatni senkit, mert lehetett a gyári csavarhúzófej is kopott és tényleg így jöt tki a gyárból a VGA, csak nem esik jól, hogy rögtön azt feltételezik az emberről, hogy hozzányúlt :(

    Na majd megátjuk, hogy mit mond a szakvélemény... De azt biztos nem fogom hagyni, hogy rámverjék, hogy hozzányúltam...

    Ezek után már mindent ki kell bonani és leellenőrizni az utolsó csvarig, hogy ne kerüljön az ember ilyen kellemetlen helyzetbe? :F

Új hozzászólás Aktív témák