Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz rekid #3881 üzenetére

    Mire gondolsz, 0-ról akarsz tanulni / az alapok megvannak, de fejlődnél / direkt valamilyen workshopra járnál, stb.?

    Én voltam a fotóbetyáréknál kezdő tanfolyamon, igazából 6 éve "kattintgatok", de volt 1-2 általános dolog, amit végre meg is értettem, illetve a rendszervakus óra kifejezetten hasznos és érdekes volt.
    Talán kicsit lassú volt a tempó, de aki tényleg 0-ról indult, azoknak nyilván így volt hasznos. Egy 20 fős, teljesen változatos szintű csoportnak össz. tizenegy-két alkalommal mindent csak felületesen lehet érinteni. Egyébként aki jobban haladt, az kapott plusz feladatot, aki lemaradt, azzal külön foglalkoztak.

    Amúgy emberileg nagyon szimpatikusak az oktatók is, a legnaivabb kérdéstől a technikai kötözködésig mindenre szívesen, türelmesen válaszoltak, és értenek is hozzá. Az "osztályt" pedig nagyon jól összekovácsolták, a mai napig tartjuk a kapcsolatot a FB-csoportban.

    Őket csak ajánlani tudom, vannak workshopjaik is (vakus, PS/LR, portré, babafotós stb.).

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák