Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Steve_Brown

    aktív tag

    Sziasztok!

    2018 februárjában sikerült kiharcolnom egy 50/5-ös VDSL2 internetet. [logouton segítettek]
    Ezt a csomagot mi 2019-ben újabb 2 év hűségidőre meghosszabbítottuk, de időközben mind a vonalas telefon mind a TV le lett mondva. Hiszen végre elérhető sávszélességet kaptunk.

    Én szeptemberben felköltöztem Pestre az egyetem miatt. És most mikor hazajöttem konstatáltam, hogy mi már a szolgáltató NetPlusz csomagját kapjuk kb 2x annyi pénzért. Fel is hívtam őket, hogy ez így mi, miért nem szóltak stb. Azt a választ kaptam, hogy az előző csomag megszűnt és réztechnológián már csak a NetPlusz elérhető. Nyilvánvalóan az én kérésemre nem fognak gyorsabb internetet biztosítani mint ami nekik papírra van írva (pedig könyörgöm hát két éve azért kötötték be a másik érpárt, hogy tudják biztosítani). Nem olyan régen még 2880ft-ot fizettünk az 50-es internetért mikor volt TV és telefon is. Most 5700-at így, hogy nincs semmi. Gondolkoztam rajta, hogy még megvásárolom a 640ft-os telefon csomagot, hogy 20% kedvezményem legyen az internetre. Csak hát itt a legkissebb telefon előfizetés 1500ft felett van. Tehát még egy telefonhívást sem ér meg a dolog.

    Az a kérdésem, hogy lehet-e ezzel valamit kezdeni? A Település Akasztó. Más szolgáltatónak itt nincs lefedettsége, sőt valamelyik még mobilnetetet se szolgáltat. Nyilvánvaló, hogy korlátlan mobilnetre lenne szükségünk és olyan routerre amin van legalább 1 rh45 csatlakozó, ha váltanánk.

    Nem tudom, hogy ez segít-e, de itt egy kép a csatlakozásról:

    Köszönöm,
    Barna István.

Új hozzászólás Aktív témák