Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Petari

    csendes tag

    válasz Tartály #55259 üzenetére

    Ezt a témát azért indítottam el mert dilemmában vagyok érdemes-e átállni nagyobb sebességű csomagra , Ami lehet hogy kisebb lagot fog eredményezni, ámbár ahogy mutttam itt az adatmennyiség tényleg alacsony.
    Ami az önkinevezett szakértőket illeti - ketten itten nagyon okosak akarnak lenni, de még csak olvasni sem tudnak rendesen - vagyis okoskodás a prioritásuk ahelyett hogy elolvasnák figyelmesem mit is írtam. Nem azt mondtam, hogy a lag okozza az egér leállását, hanem a szar kapcsolat. És semmi HW hiba nincsen.
    Nem fogom megadni a server IP címét, sem a játék nevét - mert semmi értelme, meg már panaszkodnak hogy ez nem játék forum - de online játék nincsen ISP nálkül .
    A pingtesztben letaglaltam hogy a 16 KB-os csomagok már közelítettek a max feltöltési sebességhez, meg mennyi idő kell csak egy irányban - erre az jött hogy fogalmam sincsen. Úgy hogy megkérném a két mélyen tisztelt urat, hogy mellőzzék ezt a témát. Semmi haszon nem volt idaáig a kommentjeikből.
    Azok alapján, amit chat-teltem a Neten, ez Telekom.hu jelenség - ugyanezeket a szimptomokat mondták többen. Több játékos esetén semmit sem lehet lelőni. Szaggat. Egyszer bejött egy játékos, és a mozgása alapján - kissé szaggatott volt, meg a ping érték alapján azt mondtam, hogy ez Telekom.hu-s . És láss csodát, az volt, méghozzá közel hozzám az IP cím alapján - a serveren láthatóak a játékosok IP címei.

    Ha valaki másnak is hasonló problémája van a T-Online-al, kérem írjon ide, az Internet csomag - sebesség megjelölésével.

Új hozzászólás Aktív témák