Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intel fan11

    őstag

    válasz #81556480 #90555 üzenetére

    Ha zaklatod őket pár napon belül rendeződik az egész! :) Én leadtam a rendelést úgy volt hogy 72 órán belül megkeresnek telefonon! Ez nem sikerült nekik hívtam őket! állítólag kerestek, de nem vettem föl a telefonom. Mondtam nem volt nemfogadott hívásom. Azt mondják biztos rossz számot adtam meg. Rendeljek újra :DDD. Ujra leadtam az igényt. Ekkor már rafkósabb voltam. Leadtam a rendelést 2 óra múlva már hívtam őket! Akkor azt mondta a csaj ő csak másnap látja az adott nap igényét, de viszont telefonon is lehet rendelést felvenni. Igy, akkor leadtam a rendelést! Átbeszéltünk minden mi mennyi lesz szerződés hosszabbítás után! Innen gyakorlatilag 3-4 munkanap alatt megvolt! Először kaptam emailt meg smst, hogy a szerződés adatim módosultak ott benne volt minden részletesen! Aztán elvileg kanom kelett volna a futártól emailt smst stb, de csak telefonon hívott h itt a tv 10 perc mulva itt lenne! Nagy volt az öröm. Nálam kb így zajlott! Lényeg ne neten adj le rendelést, mert hosszabb az ugyintézés! Hívd őket rád át velük mi mennyi lesz mit szeretnél!

    Battletag: hojszi#2983

Új hozzászólás Aktív témák