Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dvtkfan

    senior tag

    válasz bkiky01 #83368 üzenetére

    Én meg azzal a problémával küzdök, hogy ha a d-linkbe írom be a felhasználót meg a jelszót, és az ont-on törlöm, akkor nincs net...szóval egyenlőre nem sikerült beállítani...
    Ha valakinek van szájbarágós magyarázata akkor ne tartsa magában, szívesen meghallgatom, hogy miként kell a d-linket megfelelően beállítani, és az ont-ot csak arra használni, hogy az stb. felé vagyis tv-nek továbbítson csak jelet!

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

  • a8l

    aktív tag

    válasz bkiky01 #83368 üzenetére

    Szia
    Le tudnád nekem írni hogy mit kell beállítani ezen a HG8245H-n, hogy működjön külső router-ről?
    A Dlinket nem tervezem használni egyelőre, de majd megcsinálom másodlagos routernek.
    Asus Ac68-am van, ami most is csatlakozik egy T-s zte adsl modemhez.
    Hol találom a PPPoE passthrough mód beállítását a HG8245H menüjében?
    Gondolom ez után az én routeremnek megadom a az új Passwordot és már működik is.
    Ezen kívül kapcsoljam ki a wifit az ONT-on és még mit érdemes beállítani?

    Ma sikerült az optikai kábellel átjutni a kerítés alatt, felszedtük az utat(térkő), beraktunk egy védőcsövet, bele a kábelt, ott van már az oszlopnál. Holnap jönnek bekötni a gigás netet, kb 60-65m vezetéket húztam be összesen az oszloptól a dolgozó szobáig ahol az ONT lesz, már csak át kell vinniük a következő oszlopra az utcában és lehet is rákötni. Várom nagyon, el sem hiszem hogy ilyen ritkán lakott családi házas környéken kiépítettek optikát gigabites bekötési lehetőséggel, úgy hogy 50Mbit eddig is elérhető volt a környéken.

Új hozzászólás Aktív témák