Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • OldMike

    őstag

    válasz DJ. Ru$y #69668 üzenetére

    Abban igazad lehet, hogy az "igazság odaát van", csak sajnos onnan olyan ökörségek jönnek, hogy lehalkítottuk a reklámokat.

    Nekem nem az a gondom, hogy a tévé (vagy más hangkeltő) hangját a például 100-as hangerő beosztáson 15 helyett 25-re kell átállítani, hiszen bőven lenne tartalék. Még az sem annyira, hogy ha átváltok IPTV-ről DVB-C-re akkor hangrobbanás jön, mert ezt szerencsére nagyon ritkán kell megtennem. Azt meg már megtanultam, hogyha más bemenetre, vagy SMART-ra kapcsolok, akkor előre leveszem a hangerőt.

    Amit igazán fájlalok az, hogy a korábbihoz képest visszaesett a hang dinamikája. Ezen pedig a hangerősítés nem segít.

    Hibára meg ilyesmit már nem jelentek be, amióta egy "hozzáértő" Telekomos szakember azt közölte, hogy a "Térhangzás" beállítás esetén természetes hogy nem lehet az STB-n a hangerőt állítani, mivel ott a hangerő szabályozás csak akkor működik, ha az STB optikai kimenetét kötöm egy erősítő ugyanilyen bemenetébe :(

    Nos én még nem láttam - bár nincs kizárva - olyan optikai kimenetet, amin ne állandó szintű jel jött volna ki.

    42LM660S

Új hozzászólás Aktív témák