Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz djculture #42892 üzenetére

    Tegyük már ezt tisztába.
    1. Nekem még a WiFi only modell van, a jövőben is ilyen kell, azért van ott a 4G LTE Mobile HotSpot, hogy ne kelljen minden táblagép vásárlásnál csak ezért 30 k felárat fizetni.
    2. A T-nél már csak a T-Mobile árul Nexus 7-et nekem még T-Home-os van. A kettő között a lényeges különbséget, a 3G és az ebből fakadó árkülönbözet adja.
    3. Nagyon ritkán adok el bármit is, általában addig használom a dolgokat, ameddig ki nem kopnak. Ennek az alapja az, hogy nem akarom amit megvettem x összegért, azt harmad vagy negyedáron tovább adni. Kivételt képez ez alól, ha egy HW-t már technológiai okokból kifolyólag nem fogok használni, pl a D-Link 321B modem.
    4. Eredetileg úgy volt tervben, hogy két év múlva mindig a T-től veszek egy újat, ezt pedig megkapja valamelyik családtagom. Most annyi változott, hogy ha amennyiben nem lesz kedvező árfekvésű Nexus 7 akkor lehet várok vele még egy évet, vagy máshonnan veszem.
    5. Ezekből következik, hogy én az a fickó vagyok aki célirányosan használja az eszközeit, a mobiltelefont például telefonálásra a táblagépet meg netezésre, így aztán a mobil is kiszokott bírni 5 évet alsó hangon.

    Teljes listaáron

    Net & Roll S-ben

    6. Nekem nem arra kell egy készülék, hogy ezzel villogjak, arra kell, hogy amikor úton vagyok, akkor is online legyek, Skype-on beszélgethessek, olvashassak, Youtube-on Streamet nézhessek stb.

    7. Ameddig nem lesz zavaróan kevés a kapacitása addig még más családtagnak sem igen passzolom le.

    8. Egyébként magam is kifizettem a 80 k-t összességében, mert vettem hozzá dokkolót, még egy adaptert, hangfalat, Google Play-ből szoftvereket, tokot, kijelzővédő fóliát, OTG kábelt, 32 GB-os Corsair Flash Voyager Pendrive-ot stb. Mások meg kifizették a 80 k-t, aztán még ha akarták mindent még 30-40 k-t. Eleve úgy terveztem, hogy évekig fog szolgálni, és igen majd akkor is lehet az asztalomon lesz, amikor már piaci árát sem igen lehet meghatározni.

    Szerk: A hozzászólást azért nem tettem off-ba, mert a T-Home-tól vettem és nem a T-Mobile-tól.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák