Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz lemusz #27759 üzenetére

    ? Ugyan, a kettő koránt sem egy kategória! Lehet, bennem van a hiba, ez rendben, sose voltam normális, de ez mellékes. Ha egy kicsit megcsíp az áram, főleg ez, semmi bajod sem lesz tőle. De, a létra, az teljesen más. Az igenis KOMOLY baleseti forrás. Nem véletlen, hogy baleseti oktatáson azt nem hangoztatják, hogy ne fogdosd a telefon vezetéket egyszerre (főleg ne a nyelveddel teszteld), mert koránt sem halálos, de még életveszély sem merül fel. Ellenben minden évben rengeteg baleset származik a létrázásból (az, hogy a TV híradóban nem szerepel, az még nem jelenti, hogy nincsen). Ergo, menj el balesetvédelmi szakemberhez, így Újév alkalmából, és kérd meg, magyarázza el Neked, mi a kettő között a különbség. Persze a legrosszabb, ha létrán ráz meg az áram, még ha telefon vezetéken jön is. :K :B

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • dchard

    veterán

    válasz lemusz #27759 üzenetére

    A legviccesebb az, hogy egy hozzászóláson belül leírja, hogy 230Volt került a koax hálózatra, és közben tanácsolja hogy vedd a szádba és nyald meg... Arról nem beszélve, hogy az egyenáram is lehet veszélyes: egy sor erősítőt kell meghajtani. Ha az egyik tap véletlenül csak véletlenül nem szűr, akkor egy ilyen mutatványtól is simán keletkezhet embólia, aztán majd akkor esik össze, mikor már befejezte a szerelést és kocsikázik hazafele...

    És akkor megint előhúzhatom a régi "milyenek a szerelők" témát, és én leszek a szemét elfogult és prekoncepciókat gyártó rohadék, miközben kiderül, hogy semmit nem kell leírnom: kiállítja magukról a bizonyítványt egy ilyen hozzászólással. Még csak szakembernek sem kell lenni ahhoz, hogy ez kitűnjön.

    Én azt mondom, hogy senki semmit ne vegyen a szájába, hanem vegyen legalább egy 300 Forintos fázisceruzát, vagy egy 1000 Forintos multimétert, és mérjen, mielőtt nekiáll szerelni és odakozmál.

    Dchard

    A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

Új hozzászólás Aktív témák