Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adika4444

    addikt

    válasz szabogabor10 #145918 üzenetére

    Esetleg vegyél valami VPS-t jump host-nak, pl. netcup, a Vodafone a problémáival együtt szerintem rosszabb választás mint egy néhány eurós virtuális szerver.
    #145919boxoslaca
    A DIGI külföldnél valóban nincs packet loss, viszont egy szálon 6--7 MB/s-nél nagyobb feltöltési sebességet nem érek el Contabo, netcup, OVH, Hetzner, Arubacloud, Oracle Cloud és DigitalOcean irányokban sem. Így az mindenképp kerülendő ha normális felfelé sebesség kell külföldre. Én Telekomon netcup-pal jump host-olok, normális sebesség és késleltetés van. A nc-re kimondottan jó a magenta peering.
    Szerk: Ilyen a peering Telekom-ra és ez éjjel-nappal, a gigás optinetet mindig kihajtja fel-le 940/940. Nekem a netcup-tól Root Server-em van, ezen dedikáltak a magok és 2,5 Gbps-os a hálózat. HA csontra van hajtva szólnak, de amúgy 120 TB havi forgalom elég barátságos.

    [ Szerkesztve ]

    üdv, adika4444- Ha egy munkát 30 perc alatt elvégzek, az azért van, mert 10 évet töltöttem azzal, hogy megtanuljam, hogyan kell 30 perc alatt elvégezni. Az évekért tartozol nekem, nem a percekért.

Új hozzászólás Aktív témák