Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • herrká

    senior tag

    válasz Kaba #144320 üzenetére

    Köszönöm ismét!

    Kbali, kb ennyit értek hozzá, hogy: switch a neve, 8 csatlakozós és a legolcsóbb volt kb 8 éve.... :-(
    Akkor mégis bújkálnom kell majd a padláson??? Pffff
    köszi neked is

  • herrká

    senior tag

    válasz Kaba #144320 üzenetére

    Fejlemény a második box ügyében. :-) Az irodában azt mondták, hozza a futár! Tegnap a Vanda sms-t küldött, hogy egyeztessünk időpontot, amikor jöhetnek a kollégák az előfizetés módosítását elvégezni! (nincs módosítás, csak egy plusz box) A Vandával nemigen lehet értelmesen kommunikálni, ezért egyeztettünk 23-ra. Legalább lesz tv műsorunk karácsonyra.
    Itt a fórumban Te is azt írtad, hogy futár fogja hozni.
    Erre néhány perce hívnak a t-től, hogy egyeztessünk időpontot, amikor a kollégák jönnek a megrendelt szolgáltatást beüzemelni! Mondom a lánykának, hogy 1db régi fajta tv box, arról volt szó, hogy futár hozza! Egyébként meg tegnap Vandával megegyeztünk 23-ában.
    Pillanat! Megnézem! ... Valóban csak egy tv box.
    Akkor is jönnek kollégák? Nem futár?
    Nem! Kimennek beüzemelni, és kezdte sorolni a szabad időpontokat.
    Közbeszóltam, hogy a Vandával már egyeztettem!
    Az nem számít, meg biztos nem jó! Így lett egy újabb "legkorábbi" időpontom, 29-re!
    Ahogy letettem a telefont, sms! A rögzített időpontban jönnek a kollégák a megrendelt szolgáltatást beüzemelni! Amennyiben bármilyen készüléket is rendeltem, azt a beüzemeléstől számított 2-5 napon belül, futárszolgálat fogja kiszállítani...
    Most próbálom a tegnapi ügyintézőt elérni, akinél megrendeltem a boxot, hogy most mi van?
    Kíváncsi leszek, hogy mit mond? Egy darab plusz box, meglévő előfizetés mellé és már követni sem bírom az eljárást! De ahogy látom, ők sem...

Új hozzászólás Aktív témák