Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #46824192

    törölt tag

    válasz dptrsk #133588 üzenetére

    Igen!

    "elérted a nézések max. számát"

    Ezt bejelentettem telefonon 3 hónapja kb. Az első szaki azt sem tudta miről beszélek, csak a regisztrált eszközök számáról szövegelt. Fogalma nem volt ,hogy ez nem az a hibaüzenet. kb egy döglött lónak is bejelenthettem volna ,annyit ért a beszélgetés.

    A második full képben volt , elkövetett mindent. Törölte a regisztrációm ,újra beléptünk stb...stb... Nem lett jó. Kért 3-4 nap türelmet és jó lesz. (ezt szerintem ő sem hitte el, de mindegy)

    Ekkor valami csoda folytán vagy csak véletlen egybeesés volt ,nem tudom ,de jó lett.

    Ezután ismét kezdődött, ekkor írtam egy levelet. Na erre azóta sem jött válasz. (5-6 hete).
    Utána valamikor ismét jó lett. Most utoljára is jó volt.
    Cserébe most meg kilép random vagy e909 hiba van.

    Sztem most jött el az idő ,hogy a virtuális asztalra kell megint csapkodni egy kis jóváírással fűszerezve, mert bármilyen hetekig vagy hónapokig tartó hasonló ****kódás volt , eddig csak ez a taktika segített. Ha nyitni kell a bukszát ,akkor általában felgyorsul a folyamat. Hmmm....milyen érdekes.Addig viszont nem számít....
    + már akkor csak rákérdezek hogy 30 nap alatt miért nem sikerült választ adni.

Új hozzászólás Aktív témák