Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beniii06

    őstag

    válasz -ZeeZee- #106173 üzenetére

    Azért írtam, hogy "már akinek", mert te egyedileg kaptad meg a kedvezményt és nem automatikusan arra szerződtél, így persze, hogy a gép nem adja meg. Itt te magad írtad, hogy a weboldal is piaci árat számol ki és nem Spec 2-t, a boltban is azt tudják adni, amit a weboldal mutat(ha nem bugos éppen), de telefonon is biztos megmondták volna az egyedi helyzetedhez való árakat.

    Az én esetemben az volt, hogy a weboldal is olcsóbb ajánlatot adott mint, amennyit ténylegesen fizettem, de ezt is részleteztem már, hogy amikor szerződtem eleve Spec2-es volt az egész terület és aztán lett Spec 1-es az egész terület, tehát nem csak az én címem! Azt is említettem, hogy nálam is akadékoskodott az ügyintéző, ragaszkodtam hozzá, hogy nézze meg a címet és a rendszer engedte átrakni Spec 1-be (olcsóbbra) és utána már nem akadékoskodott, hanem megcsinálta a szerződés módosítást és kész.

    Arról milyen tájékoztatást kaptál, hogyha nem módosítasz elveszik a Spec 2-es kedvezményedet vagy marad változatlanul?

    "Got any other secret weapons?"

Új hozzászólás Aktív témák