Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ez_meg_emaz

    őstag

    válasz philoxenia #644 üzenetére

    D40-et 18-55ös kitobival használnám arra 52-es szűrő passzol, legalábbis nikon oldala szerint.
    A CPL, PL témáról már olvastam, de köszi a linket, elolvastam azt is.
    Gondolom a hama nem a jobb minöség mivel az a legolcsobb. Boltban 4-5k neten 3k. A soligor 7k. Azt soknak találtam. Mivel én most akarok elöször szűrőt venni most tudtam meg hogy valojában mennyibe kerül. Akár 70kért is van. :) Amig nem néztem utána azt hittem ilyen 3k körül van egy max és ami már 10k az nagyon jo. :) :DDD
    Bár ha ugy nézzük hogy a drágább obikért 1,8millát is elkérnek.... :U

    ottkar:
    Tényleg félreérthetően írtam, bocs. Tudom hogy csak kék égen érdemes használni, napsütésben. Mint említettem probálni nem próbáltam, csak olvastam. Borult idöbe eszembe se lenne feltenni, legalábbis azt sehol se olvastam hogy vki borult idüben akarta volna használni. Meglesz akkor ugyis kitapasztalom, meg olvasgatok könyveket ha van idöm.
    Csak tudod jön a nyár és kompaktal sokszor volt gondom azzal hogy vagy az égbolt lett fako vagy a táj. Gondoltam tükrösnél ha lehet pár ezrest rászánok erre, de akár többet is ha kell.

    Nem mellékesen köszi a válaszokat. :R

    Ajánlani még senki nem ajánlott semmit. Használtat hol keressek? Vmi fotosportálon? Vagy inkább ujat?

Új hozzászólás Aktív témák