Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • debrigo

    csendes tag

    Hasonló problémám van mint Sung-nak #558.
    :F
    Samsung SATA 160 G winchester és sajnos a fájlrendszer olvashatatlanná vált,
    Igy a rajta lévő adatokhoz nem férek hozzá.
    Rendszerindításnál bejön a csökkentett mód felejánlása majd bármit választok, a Kék halál. :(
    Ha másik vinyóról vagy Boot XP-ről indítok látható a meghajtó, a három partició TotalCommanderben de nem lehet belépni egyikbe sem.
    A rajta lévő adatok egy részére, kb 10 GB-ra lenne feltétlen szükségem, a pótólhatatlan családi fényképekre.
    Kérdésem, hogyan oldható meg ezek lementése, a vinyó forog, erről indítva bejön a kék halál. :DDD
    Együtt indítva másik vinyóval a másikról Bootolva nehezen beindul, de kezelhetetlen, lefagy vele a legtöbb progi.(pl. a Sajátgép is)
    A HD Sentinel SMART-ja üres, nem olvas róla semmit.
    A HD Tune Sector ellenőrzésnél minden sectort pirossal jelöl.
    CD Boot-os WinXP lemezről indítva hasonló a helyzet.
    Lenne egy USB-s Rack-om csak nem tudom csatlakoztatni mert a 40 pólusú csatlakozóz fogadja. :))
    Kaptam egy fordítót, de az csak a 40 pólusról SATA-ra fordít, vissza nemigen.Ezzel szerettem volna a
    bootolási gondokat kiküszöbölni, Bár valszeg ugyanaz a jelenség áll akkor is fenn.
    A vinyó nincs másfél éves, garos, nem akarok működőt csinálni, de az üzletben bizonyára nem fognak az én nyűgömmel foglalkozni...
    ezért fordulok a tisztelt írástudók-hoz :R
    :))
    Szeretném hozzáértő segítségüket kérni még ha az számomra rossz hír is...
    Csapjam a hónom alá, menetközben megy agyaljak ki valamit, hogy nyomott apjuk miért nem írta ki a két év fotóit... :U

Új hozzászólás Aktív témák