Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • degu

    senior tag

    válasz Mindless #96 üzenetére

    Haaaat...!
    Szerintem az elet nem igy mukodik! :(
    Ilyeneket a hallivudi filmekben szokott latni az ember,es...nagyon el is erzekenyul rajta ha a film jol van megirva,es megrendezve!
    Ez mar vagy vallas,vagy magia! Vagy csak egyszeruen...hit. :R
    Van egy vagyam-mondjuk egy turbo diesel,markas,4x meghajtasu terepjaro.
    Kielegitem ezt a vagyam /mellesleg egy elet keves volt erre,mert kozben elnem is kellett/ es utanna elgondolkodom,hogy valos volt -e a vagyam? Ez elegge voodoosan hangzik!
    En is egy csodalatos,gyonyoru,intelligens,megerto feleseget szerettem volna,akivel le tudom elni az eletem,es ennek erdekeben hihetetlen erofesziteseket tettem.
    Ennek ellenere 2x nosultem,volt egy majdnem vegzetes szerelmem,es most hosszu ido ota elek Valakivel,aki nem olyan,mint amirol almodoztam 20 evesen,de el nem cserelnem senkivel.
    Rajottem,a sok probalkozas utan,hogy rossz szempontok alapjan keresgelek!
    Nem gyonyoru,intelligens,csodalatos,megerto baratnot kell keresni,hanem egy igazi ta"rsat!
    Aki lehet,hogy nem gyonyoru,lehet,hogy nem tagja az Akademianak,nem erti meg minden cselekedetemet,es nem fogadja el,ugy,ahogy van /mert az ember gyarlo,es gyakran csinal hulyesegeket! :K /
    Hanem mellettem van ! Joban-rosszban,es tudom,hogy szamithatok Ra.Akkor is,amikor hibazok,es jova kell tennem,es akkor is,amikor a fellegekben jarok...es eszhez terit!
    Amellett,hogy megerto /amkor az szukseges/ es eleg okos ahhoz,hogy potolni tudja azt,amiben en gyenge vagyok.
    Arrol nem is beszelve,hogy a csodalatos,gyonyoru,intelligens,megerto baratno mire va"gyik?
    NEM Rad,hanem egy csodalatos,gyonyoru,intelligens,megerto ferfire,aki ezek mellett meg megbizhato,gyonged,figyelmes /es...az sem art,ha van nemi penze is/
    Szerintem a vagyaknak elsosorban realisaknak kell lenniuk,hogy a Te kepessegeiddel,es a lehetosegeiddel ki tudd elegiteni azokat.
    Ne haragudj,nem szenyazni akarok,es nem vonom ketsegbe az eletben elert *sikereidet*
    De a velemenyed,eletfelfogasod engem kisertetiesen emlekeztet azokra a *sikerkonyvekre*amiben megmondjak a tutit a langeszu emberek./mikozben ebbol a bankszamlajuk szep,koverre hizik/
    Leirjak,hogyan lehetsz sikeres,gazdag,eros,kiegyensulyozott,sot! Boldog! :F
    Bizonyara vannak bolcs gondolatok,jo tanacsok,hasznos javaslatok ezekben a konyvekben,de van bennuk egy nagy adag *sarlatansag*,es a boldogtalan,sikertelen emberek hiszekenysegenek *bekalkulalasa*
    Ha viszont valoban olyan vagy,amilyennek leirod Magad,es az eleted ugy is mukodik,akkor Te a jovo embere vagy,...akive...talan valni fogunk 100 ev mulva...Mi is. :R

    [ Szerkesztve ]

    verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

Új hozzászólás Aktív témák