Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Dare2Live #20110 üzenetére

    Szép géped volt. Azért nem mai darab ahogy nézem akkoriban tényleg lehetett még egy 330k-s bringa felsőkategóriás de ha ma ránézel egy árlistára akkor láthatod hogy a csúcskategória nagyjából 1M-tól indul és bizony akad MTB 2M-ért is.
    Nekem amúgy országútim van (Focus Culebro SL 2.0), ennek az új ára volt 330k de én kifutó akcióban megcsíptem szerencsére. És ez tényleg maximum egy alsó középkategória (105-ös szett van rajta de nem homogén az egész, Tektro fékek és FSA hajtás került rá).
    Múltkor kíváncsiságból megnéztem mibe kerül egy komoly országúti szett. Egy Campagnolo Super Record EPS itthon csekély 1,5M forint. De még egy Dura Ace Di2 is 1M. És ugye ez a bringának nincs a fele mert kell még hozzá váz, kerekek plusz a kiegészítők.
    A lényeg hogy nagyon drága már minden és minél feljebb mész úgy nő az ár exponenciálisan. Nem feltétlen lesz egy sokkal drágább cucc annyival jobb is mint amivel többe kerül.
    Itt a topikban még D.Orionnak van egy elég fasza montija ami nem épp egy olcsó darab. :)

    Més que un club!

Új hozzászólás Aktív témák