Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csoszogi

    tag

    válasz r0by #85023 üzenetére

    Hát azért ennek az írásnak én nem teljesen hinnék:

    Akkor nézzük:

    "Igaz, hogy természetes állapotában (paradicsomban, zöldborsóban) veszélytelen a glutamát, hiszen azt mint komplex (aminosavakból álló) fehérjét a gyomor képes megemészteni,

    Ad1: mint írtam aminosav, mint fehérjealkotó a glutaminsav, de mint minden aminosav az is előfordul szabad formában is a sejtekben. Az emésztés során meg egészen aminosavakig bontódnak a fehérjék, a bélrendszerben, de igaz kisebb peptidek is képesek felszívódni a vékonybélből.
    Lásd még, glutaminsav, glutamát tartalom:

    [link]

    ám ha a gyártók hidrolizálják, vagy élesztő kivonatként adják az ételhez, akkor az már nem természetes, és az ilyenfajta címkézés is megtévesztő.

    Ad2: Élesztő kivonat van, az angolok egyik kedvenc kenyérre kenhető kulimásza is az, Tescoban is kapható. Tele van B vitaminnal, fehérjével, és DNS/RNS hidrolizátummal, ami szintén ízfokozó hatással bír lsd: 5′-ribonukleotidok
    De végül is a kenyérben is van, már ha élesztővel készül.

    A szabadkötésű aminosav a szervezet számára már méreg.

    Ad3: hoppá, ez nekem új....eressz meg egy keresést, azért rohadt sokféle aminosav tablettát lehet kapni...
    Nézzük csak ezt a na-glutamát (glutaminsav-Na sója) mérget:
    [link]

    A gyártóknak nyilvánvalóan nem érdeke beismerni ezt, inkább próbálják más nevek mögé bújtatni az adalékanyagot (a már említett E-621 és élesztő kivonaton kívül mint hidrolizált vagy texturált növényi fehérje, autogénezett élesztő, kalcium kazein, nátrium kazein vagy egyszerűen "ízfokozók", "fűszerek").

    Ad4: erre most mit mondjak...azért az a hidrolízis nem ördögtől való dolog... :D a kazein meg kazein ha iszol tejet vagy eszel sajtot már veszed is magadhoz tonnaszám..

    Hasonló mizéria van a nitrit/nitrát dologgal is, az is megérne egy misét.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák