Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz HaZse #70196 üzenetére

    Ezért is kell olyan rendszerrel venni, ami ismerten jó, és előre lezsírozni, hogy ki érti, ki szervizeli majd. Ha így belefutsz az ismeretlenbe, akkor utólag jöhet a meglepetés.... Erre csak egy jó példa:
    2 hete volt nálam egy tiszakécskei ember, 3 héttel előtte vett egy gázkábelt, és nem tudott vele felcsatlakozni a gázcomputerre. Állítása szerint zavoli computer volt az autóban, de már a felnyitott motorháztetőnél gyanús volt, hogy nem zavoli injektorok voltak beszerelve, azonban a computert jól eldugták, szerelni kellett volna hozzá, így maradt a próbálkozás. 2 óra után már úgy voltam, mindegy, muszáj lesz kibányászni a computert, viszont nem zavoli volt, és nem volt rajta felirat. 1 órányi keresgélés után derült ki, hogy az egy techgas modena nevű cucc, ami azonnal működik, ha a hozzá való szoftvert indítjuk. Ő már így vette a kocsit, de 150 km-re volt a beszerelő, és ráadásul rosszul is programozza fel, neki nem tetszett. Így megcsinálta, a 193 lovas 528i BMW-vel 9 liter gázzal jár, és nyomja is neki.

    Ha valaki szereltetni akar, akkor Jánoshalmán a Bácsgépkernél AC Stag rendszer kell bele, más tuti tipp nincs.

    Szóval olyan ez, mint a kopott gumi, ha előre tudom, hogy az nekem nem jó, vagy nem veszem meg, vagy alkudok, vagy belekalkulálom, hogy cserélni kell.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák