Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz macilaci78 #70193 üzenetére

    Azt nem igazán hiszem, hogy bárkinek közülünk volt mostanában defektje, ahogy a legtöbb lovaskocsi már nem jár az úton, úgy a patkóból kihulló szögek se lyukasztanak gumit, azt se hiszem, hogy az emberek többsége ne tudná egy zippzáras sátorvászon anyagú tartóban tartani a pótkerekét, mert annyira tele van a csomagtartója. A bátrabban meg vesznek 3 ezerért egy defektjavító szettet, és helló.

    Megint csak a mendemondák: 3 éve lehet mélygarázsban parkolni, ahol az égő tetejű autót látod egy piros szélű körben, az a tábla pontosan azt jelenti, hogy biztonsági szelep nélküli gázüzemű autóval behajtani tilos, vagyis amit 2013-ban szereltek, az már egészen biztosan nem ilyen, amit előtte szereltek, az a tartály lejárat miatt simán cserélődhetett ilyenre, szóval az említett tábla szövegének megváltoztatása azért is volt aktuális, mert a régi cuccok kikoptak.

    Mellesleg amikor még tiltva volt, én is mentem ahogy akartam, akár westend, duna pláza garázs is, igazából nem érdekelt az senkit...

    49" monitor, nas, nvme ssd ház eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/rick4/keres.php?usrid=87025

Új hozzászólás Aktív témák