Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz pmheros #21889 üzenetére

    tulajdonképp egyfelől igaza van, hiszen a bankkártyás fizetés összes költsége őt terheli, gondolom abból a nagy verseny miatti kis árrésből még nem szeretne engedni, bár ha lenne esze, másképp csinálná, 2%-kal magasabb árak, és készénzes fizetés esetén 2% kedvezmény. Mennyivel jobban hangzik.. :K

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

  • LordVader80

    senior tag

    válasz pmheros #21889 üzenetére

    én anno úgy tanultam, hogy a bankkártya az készpénzhelyettesítő fizetési eszköz, és mint olyan, ugyanolyan értékű, mintha kp-val fizetnél
    sztem ha ettől eltérnek, akkor fel kell ezt tüntetniük árlistában vagy az üzletben

    de lehet tévedek :B

    May The Force Be With You!

  • pmheros

    senior tag

    válasz pmheros #21889 üzenetére

    megint szopatnak ebben a szegedi madaras számtech üzletben.

    Az árlistájuk olyan hogy, van: a rendelhető (ami ha szimplán bemész , akkor gyakorlatilag nincs) és van a raktáron állapotú termék (amit ha bemész kifizeted akkor el tudod vinni) . Ma bebuszoztam Szegedre csak azért, hogy vegyek a listán szereplő tényleges készletből.
    A boltban mondtam mit akarok, gyors volt a válasz: -Van, megkeressük. Elárulom, nem volt. Hoztak ugyan, de megrendelésre és másnak. Kérdem én: ha nem tudnak adni, akkor miért írják hogy van ? Jeleztem az eladó felé ,hogy az árlistán módosítani kéne a termék állapotát, a válasz így hangzott: -Majd ha eladtuk. Kíváncsi vagyok hányan mentek még be ugyanazért a termékért feleslegesen, és jöttek ki keserű szájízzel mint én is ? Én személy szerint nem tenném be alapból a rendelésre hozott terméket a listába készletre, csak ha már tényleg nem jött határidőn belül érte a megrendelő. Ezt én a "nem érdekel a vásárló csak a pénze" hozzá állásnak tudom tulajdonítani. Azt meg nagyon utálom ha szarnak rám :(((

    u.i.: 18:00 -kor bezárt a bazárjuk, a listájukban az állapot változatlan. Én akarom őket szeretni, de nem hagyják :O

    nem vagyok tökéletes

Aktív témák