Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Mr.Csizmás #23477 üzenetére

    Nah, ez olyat csinált, h lefagyott, csíkozott pár perc után. Állítólag. Letakarítottam a vírusokat, frissítettem mindent, most volt a tulaj, negyed óra filmnézés (szééép nagy MKV), háttérben frissítés, közben 2 YT videó... volt, h megállt, a frissítés elhappolta a ramot (2 GB-ből nem volt nehéz), de 5 sec után folytatódott az élet. Semmi csíkozás, semmi akaSzemre is minden rendben, minőségi FSP táppal, egy éves cucc. dás. IBT 3×10 kör lefutott, igaz csak 750 MB ramot tudtam adni neki. Memtest futott ~2 órát, hiba nem volt. Visszaadtam, IGP tesztre nem tudom mit lehetne, furmarkolni nem volt időm, másra nincs ötletem. Gyanítom a vírusok és a fertőzött meghajtók okozták, szerinte sem ment ennyit hibátlanul az utóbbi hetekben. :U

    kisi: ohhhh... nekem volt tanárom 'naményi. Ott is voltak körmondatok. "Lépjen túrúl" HE? Lépje át a vezetéket, menjen túrúl... OK :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák