Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrDerekas

    addikt

    válasz Williamgrant #366 üzenetére

    Na kérlek. A 360°-os képek. Első képen a mennyezeti led sor a lényeg. Kispénzes megvalósítás így 3528-as dekor led szalag, cirka 18 méter :)
    Második képen ugyanazon mennyezeti stukkó külső oldalára ragasztott 3528-as RGB szalag hangulatvilágításnak.
    Harmadik képen pedig a szekrény belső világítás, ami pc tápról megy és ajtó nyitásra kapcsolódik. Nos eléggé érdekes halmazállapotban vannak a ruhák, ezért nem nyitottam minden ajtót, de a lényeg remélem így is átmegy :B
    Hát ez a nagyszoba. Ami kicsi kezeim munkáját dicséri az a villanyszerelés, ledek, könyvespolccal kombinált éjjeli szekrény, a bútorsor, parkettázás, szobafestés, amihez a hungarocell stukkókat is magam gyártottam 5cm vastag táblákból, gipszkartonozás, a sarokban láthaó (ál)kandalló, és a nem túl esztétikus mobil klíma bekötés is :DDD A szekrény világítás meg azért lett, mert utáltam, hogy a több, mint 4 méteres bútorba nem lehet belátni, ha csak a csillár világít. Hirtelen ennyi. :R

    Szerk:
    A tv és az ágy mögött 5050-es led szalag van már, ami sokkal szebb színű és fényű a 3528-asnál.

    [ Szerkesztve ]

    www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

Új hozzászólás Aktív témák