Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrDerekas

    addikt

    válasz Williamgrant #361 üzenetére

    Ha önteltség, ha nem, én bizony az is vagyok :R Valami hihetetlen jó érzés volt egyben látni, azt amivel szöszöltem, és hogy mennyire varázslatos dologként élte meg a lányom :)

    (#362) kelly416 Köszönöm :R Ha tudnád, hogy pont ilyen "tervrajz" alapján építettem kandallót, konyhabútort, pc házat... :P A legtöbbször magam előtt látom, mit is akarok, aztán igyekszem megcsinálni olyanra. Persze azért van mikor élőben mégsem olyan mint fejben és "apa káromkodik", de megoldom legtöbbször :) A rajz csak támaszték és mankó a hitetleneknek (értsd: felvont szemöldökű család :D )

    (#363) Williamgrant Basszus. Tényleg ideje lenne a 360 fokos képeket megcsinálnom. Hátha ad ötletet másoknak is. Ledesítettem a nagyszobát már rég és még nem is publikáltam :)

    Az imént hagyta el a házat a kiscsaj, persze mennydörögve és teljes díszben. Két környékbeli jött felénk az utcán és előbb elcsendesedtek... majd: Hát.. EZ MI???? :DDD

    www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

Új hozzászólás Aktív témák