Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    válasz Ano #3236 üzenetére

    "Szerintem maga a MESH egy jó elgondolás és jól is csinálja a Synology mert frankón működik az a része"
    Ez ezek után nekem nem kicsit ellentmondás :
    "According to your description, the 5G-1 only can select the higher than channel 100.
    Because RT2600ac only has Dual-band (2.4Ghz and 5Ghz-1) and after it joined mesh, the 5Ghz-1 channel will switch to the high band channel(Channel 100~169).
    If you would like to connect to the low band channels(Channel 36-64), you may take the clients closes to the Wi-Fi point.
    Or you can consider joining the mesh system with two MR2200ac, MR2200ac is Tri-band router. And you can connect the low band channels both on the main router and Wi-Fi point.
    If there is any problem, please feel free to contact us."

    Ez szerintem főleg, úgy, hogy nem állítható egy hülyeség (nem amit írsz, hanem a Syno hozzá állása). Már eleve az, hogy az egész alsó-t pld lefoglalja. De ha azt mondják ez kell, ha sávot kell váltani is menjen akkor miért nem választható?
    Főleg annak tudatában, hogy pont ők ajánlgatják a 2600 mellé a 2200 -at.

    Ha ehhez hozzá veszem azt is, hogy olyan eszközt tudok ami kezeli a magas és az alacsony csatornákat is és olyat is ami csak az alacsonyakat de olyat ami csak a magasakat nem, egyszerűen nem fér a fejembe, hogy ők miért nem azt használják a kommunikációra és hagyják meg az alacsonyakat ha nem választható ez?

    Ráadásul sehol nem hívják fel a figyelmet, hogy bukod az alsó sávot !

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák