Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Castiel55

    újonc

    Sziasztok,

    Egy RT1900ac és egy DIGINET 1000 tulajdonosa vagyok. Lassú volt az internetem, ezért beszéltem a digivel, hogy jöjjenek ki és javítsanak raja, mondták, hogy 2500 a kiszállás, ha nem náluk van a hiba. Gondoltam, hogy akkor nem is a pénz miatt, de ülök még rajta egy kicsit és próbálgatom hátha jobb lesz. Ekkor vettem meg a Synology rutert és nyílván nem emiatt, de új laptopot is várásoltam (i7-6700HQ/16GB ram/SSD) így a hardveri követelménynek is biztosan teljesen eleget téve. Majd kijöttek és tökéletes 800Mbit/s fölötti letöltést mértek nálam modemen, ruteren keresztül is megnézték, úgy már csak 280 körüli volt.

    A kérdésem az lenne, hogy mit tudok csinálni a ruteremmel, hogy ne ilyen szar sebbességet hozzon, mert ez több mint bosszantó, hogy 1000es nettel wifin/kábelen is max 260-300 at tudok belőle kisajtolni. Ha én kötöm a modemhez akkor 600 jön Kaspersky vírusírtó nélkül, azzal meg csak 260. Ruterről kábellel meg bárhogy nézem ki be, 300nál nem jött még több.

    Kérlek javasoljatok vmi SRM beállítást (legfrissebb van raja), illetve egy vírusírtót vagy K beállítását, ha tudtok.

    Előre is nagyon köszönöm, nagy segítség lenne.

    Üdv.:
    Castiel

Új hozzászólás Aktív témák