Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • warcat

    veterán

    válasz Habugi #295 üzenetére

    Ugyanarra jutottál mint én meg a stellaris reddit is :)
    Újra kell balanszolni a megastruktúrákat majd,szerintem a kicsi verziók sokkal hamarabb beférnének,ekkor a számuk még erősen kötött lenne, ringworldből csak egy szelet stb.
    Ez utóbbit fel szoktam építeni mert remek flottabázisnak a 4 starport együtt,cruiser/battleship mind ott épül esetleg megtámogatva máshonnan corvette hordával.

    1.6-ban ugye javíthatóak lesznek, a beacon of infinity-alapú fallen empire-diót elég könnyű feltörni,elég durva lesz ha a jutalom így marad mint most (1 működő ringworld,egy csonka kipofozható meg egy harmadik javítható)

    Habitatokat használom,azok jók ,a többi MS tükrében még talán túl erősek is,de inkább azokon kellene pofozni még.
    Kimatekozták azt is,hogy kb addig érdemes science habitatot építeni,míg nem éred el a 250/250/250 összteljesítményt tudomány terén,utána én energiatermelésre használom,ahogy igényli a flotta úgy telepítem be őket,ugyebár lehet őket halomra építeni,nem kötelező beköltözni.

    EA: It's in the crate!

  • Drenadar

    veterán

    válasz Habugi #295 üzenetére

    Ha szabad megjegyeznem egy fontos tényt nem vettél számításba.

    Oké, hogy a habitat olcsóbb, és lehet ad annyi fejlesztési buffot.

    Viszont! Ad nem kevés "büntetést" is a fejlesztéshez, hisz ne felejtsük el hogy amennyivel nagyobb a birodalmat (bolygók, pop) annál nehezebb fejleszteni is.

    Ha direkt a fejlesztésre mész rá nagyon durván, akkor muszáj az hogy ne legyen mínuszod a fejlesztésekre...

Új hozzászólás Aktív témák