Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skynet258

    veterán

    válasz Synthwave #6 üzenetére

    Hát a franc tudja, végülis így is lehet nézni - ez ilyen félig üres a pohár vagy félig tele szitu. :D
    Én személy szerint jobban elcsábulok ha kapok ilyen minimum 40-50%-os akciókat (hát még 80-90%-nál :DDD ), és ez azért a sok éves címeknél azért annyira nem kéne, hogy ritkaság legyen. De Nintendóéknál ilyenek nem nagyon vannak. Értéktartásnak végülis jó, ha eladod - de itt akkor azzal kalkulálunk, hogy fizikai címekról beszélünk, amikről én személy szerint kezdek leszokni. El kell érte menni, kipörgetem (egyéni f*szság de sietve pörgetem mert minden egyes nap X % bukót jelent :B ), aztán adhatom el. Számomra ez egyre kevésbé éri meg, leülök a fotelban, átpörgetem a dolgokat, ami tetszik és jó áron van megveszem, 5 perccel később már pörgetem is. Ezt Switchre drágábban tudom megtenni, és a végén tényleg egy sokéves mobilhardveren játszok. Szóval az árazás prémium, de a körítés (nekem) nem, és így volt egy kettős érzésem az egésszel kapcsolatban. Fene tudja, ez valami egyéni agyvérzés lehet, nem kell vele egyetérteni, de nekem valamiért nem állt össze a dolog, pedig amúgy szerettem volna.
    Ezzel együtt megértem aki Nintendozik mert vannak ott olyan címek amik sehol máshol (Ps5-re is miért nem tudják sorozattá tenni azt a kis robotos "kontroller demo" játékot, csomóan vennék)

    https://geekpulse.hu

Új hozzászólás Aktív témák