Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZsZso

    Közösségépítő

    válasz Puma K #79452 üzenetére

    Általánosságban:
    A nyomott árakkal dolgozó (jellemzően orosz és brazil) régiókban vásárolt játékok régiólokkosak lesznek, míg úgy néz ki, hogy a csomagban vásárolt játékok (4-es pakk pl.) kibontás után nem kapnak lockot (legalábbis nekem ez az utolsó infóm, de olyan gyorsan változnak a dolok lockolással kapcsolatban, hogy erre se vennék már mérget), ezért lehet ha a Kazahsztánban élő haverod vette volna a játékot, akkor se ültetek volna szopórollerre.

    Mivel Magyarországon ugyanúgy dúskálnak a pénzben az emberek mint a német, svájci vagy angol gémerek, ezért nálunk is hasonló árakon lehet hozzájutni a játékokhoz mint arrafelé. Ehhez viszont az a szerencsés állapot párosul, hogy az általunk megvett játékok - ÁLTALÁBAN - nem régiókorlátosak, ún. ROW játékok (vannak kivételek!!!)

    Tudja -e majd a kinnt vásárolt játékát aktiválni?
    Két féle régiókorlát létezik:
    1. csak az adott régióban lehet aktiválni
    2. csak az adott régióban lehet aktiválni és játszani
    Egyesével meg kell nézni a játékokat, hogy kiderüljön milyen lock van/lesz rajta. Ebben sajnos nem vagyok járatos.

    Tudom semmi konkrétumot nem mondtam, de remélem azért el tudsz indulni ezen az ösvényen, amíg valaki nálam okosabb nem oszt meg több információt.

    [ Szerkesztve ]

    armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

Új hozzászólás Aktív témák