Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Ryder62 #72213 üzenetére

    Ez nem arra vonatkozna,hogy nem szórhassa el a pénzt/lépjen le egy félkész béta után a fejlesztő?
    Szerintem csak annyi,hogy visszatarthatnák az early-osoktól a pénzt,ha nem haladnak.Mondjuk elég durva,hogy ottvan a Day-Z,ami ezeréve béta,semmi akció az árára,és talán a büdös életbe se jön ki full,mint kábé szinte minden agyonighúzott MMO,mert mire kész lenne,aki tolja,beleun és pápá.Ezt akarhatják elkerülni.Mert pl.ez utóbbira se fog már akkor se ráizgulni senki,ha végleg kikerül,ráadásul egy kész motoros MMO-nál mi számit késznek?
    Én szabnék egy határidőt a fejlesztőknek,hogy inditsanak early-t,de legyen x határidő,mire kész lesz.Sok igéretes fércműért pengetnek sokat,ami amúgy jó lenne,de végigszerencsétlenkedi az ember/tolja,de megunja 2 update között,és lényegébennagy pénzt kaszálnak játékokal,amik félkészek,minden kényszer nélkül.
    Igaz mostanság ez a fullosnak mondott játékoknál is jellemző,hogy kezdéskor kivétel nélkül mindenkinek szar,de azokat legalább befejezik.
    De egy early-nál lényegében szabad kéz van,főleg ha valaminemten játszós izé,mint a Day-Z,amit piszokul nem bánok,hogy 1 éve se pengettem érte,és 1 év múlva se fogok.
    Bár a Steamnak mindegy,gondolom a haszonkulcsuk nem már,mint rendes normális játékok után.
    Csak épp régen az ilyen béta/mod játékok ingyenesek voltak,mint pl.most a Stalker:Lost Alpha,ami jó,félkész,DE free...pedig sokan mondják már most is,hogy a legjobb Stalker rész,próbáltam,tényleg remek.Ja:hazai mókolás...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák