Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz Assimilator #63213 üzenetére

    Szerintem itt legyen a vége, nem akartam megsérteni senkit, csak leírtam a saját tapasztalataim. :R

    Már utólag bánom, hogy pont a WoT-ba kötöttem bele, ha a Planetside 2-ben a fizetős fegyverekbe, a certgrind-ba, a noob pod spam-be, meg a játék értelmetlenségébe(masszák egymást kergetése átalakítás előtt, lövészárokharc és huzavona utána, ígért epic inváziós kontinens foglalás sohanapján kiskedden, és pont emiatt a KDR felértékelődött, nincs mit csinálni, ha a random outfitek napi előírt programját leszámítom) kötök bele a kutyát nem érdekelte volna, most meg tájékozatlan, alvást és csajozást sztímtopikkal helyettesítő, gyenge képességű noob lettem. :B Na ez nem kell se nekem, se a topiknak. :)

    Annyit még megjegyeznék, hogy a stratégiák úgy kerültek az asztalra, hogy pont random történelmi és stratégia topikok vannak WoT hozzászólásokkal szemetelve, ebből én azt vontam le, hogy a játékosok egy része nem kimondottam a műfaj iránt érdeklődik(az arcade tanklövöldék soha nem voltak komolyan népszerűek, igazi tankszimulátorok iránt pedig még a repülőszimulátorokénál is kisebb az érdeklődés) hanem egyszerűen a korabeli haditechnika iránt.

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák