Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FehérHolló

    veterán

    válasz ollie #16590 üzenetére

    Azt remélem érzed, hogy a drága játékok megnyerésének esélye rendkívül csekély.
    Kicsit torzítva: ha minden alkalommal biztos lenne a (drága) játék nyeremény, akkor egyértelműen kegyetlenül nehéz feladványok/teljesítmények kellenének, amihez elengedhetetlen párszor 10 óra előzetes játékidő befektetés bármelyik címnél.
    Mivel inkább az első mondatomban leírt jellemző, így aránytalanul nehéznek tartom például a DD-s achit.

    Skynet is real. It's called Google.

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz ollie #16590 üzenetére

    Az 50€-s dologhoz:
    3-an játszunk együtt. (Összedobjuk, amink van, és a végén osztozunk, kinek mi kell.) Csúnya módon mindegyikünk csinált még1 társ accountot.

    Az eredmény: kb. 70 teljesített acsiból:
    - Left 4 Dead 2
    - Valami 1,5€-s játék

    Ezen felül több szén be lett craftolva, összesen 7 kör, ennek erdménye:
    - CS:Source
    - DoD: Source
    - Witcher

    Értem én, hogy játék, de ez lósz@r. Másnak meg dobálja a Skyrim-et, meg a DotA 2-t meg az egyéb 30-50€-s játékokat.

    Tehát az, hogy lehet nyerni 50€-ss játékot igaz. De lehet. Ez meg ránk nem igaz. Félre ne értsd, nem sírok, met 0 Ft-ért kaptam a fenti játékokat. Csak ezek messze nem 50€-s címek, így azért ez elég kétes eredményű.

    A hsz tárgyi részéhez:
    Az igaz, hogy nyerhetsz azt is, de azt nyerhetsz azzal is, hogy 10 játék van a kívánságlistádon. Tehát a nyeremény nagysága nem indokolná a feladat - többihez képest - jóval nehezebb mivoltát, ugyanis semmi nem garantálja, hogy erre nem ugyan azt fogja kapni, mint aki csatlakozott az ünnepi csoporthoz.

Új hozzászólás Aktív témák