Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BusinessGuy

    őstag

    Igy 60 órával magam mögött azt a jogos kritikát sajnos alá kell irnom miszerint a játékban a random generált helyek és eventek között baromi sok az ismétlődés. Én a fő küldetést csak a sokat emlegetett bizonyos küldetésig toltam el,azóta felfedezgetek, frakciózgatok. A bolygókra leszállva viszont most futottam bele NEGYEDJÉRE például ugyan abba az elhagyott kutatófarmba ahol full ugyan azok az épületek és növények vannak megkockáztatom ugyan ott ugyan azokkal a hullákkal, sőt még a felvehető hangfelvételes jegyzetek is mind a négy alkalommal ugyan azok voltak... Oké nyilván nem lehet végtelen számú eventet kreálni de erre valamit kitalálhattak volna hogy érzékelje már a játék ha már mondjuk kétszer láttam ugyan azt hajszálpontosan ugyan úgy akkor ne rakja már be elém felfedeznivalóként még nyolcvanhatszor más helyeken is....

    Ezt leszámitva változatlanul élvezem, de ez főként a durva változatos frakciókhoz köthető mellékágaknak tudható be, a felfedezés ezekkel az ismétlődésekkel kcisit illúziórombolók.

Új hozzászólás Aktív témák