Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icons

    addikt

    válasz oxox #35218 üzenetére

    Ez a hsz replay-ért kiált! :K

    Egyébként most, hogy új season van, az elején könnyebb magasabbnak besorolódni? (csakmert 1v1be eddig bronz-ban voltam, most meg berakott silver legelejére 1 nyert meccs után (gondolom majd szépen besorolja azokat is, akik még nem játszották le az 1 meccsüket, ezért kerültem ennyire előre).
    Utána játszottam mégegyet, PvP volt, 2 bázison voltam, 150/200 food körül, upgrade-ekkel, stb. Az ellen még 1 base-en volt, és kb 120as food körül járt. upgrade nélkül. observerrel pedig mindent láttam. Már a bejárata előtt álltam (tán éppen húztam fel a 3. nexust), amikor tádááááám, lefagyott a kép. A zene ment tovább. Egy picit reménykedtem, de semmi... ctraltdelete, de nem tudtam kilőni, alt tab, stb se segített. Úgyhogy 3-4perc után kijelentkeztem... SC2 indít, természetesen Loss szerepelt, de a replay sehol se volt. Megnéztem a graph-okat, és kb 20%kal előrébb voltam végig mind nyersanyagban, mind seregben. A srác ráadásul arany volt, tehát még talán a lehetőségem is megvolt arra, hogy bekerüljek aranyba. De persze neeeem:D Úgyhogy most silver 60. helye körül tanyázom szomorúan. Ha majd lesz időm persze játszom, resources-ben 90%ban mindig vezetek, csak a taktika nem megy. DT rush, stb ellen mindig kikapok. Esetleg mass roach (colot későn kezdtem, immokat nem csináltam, és későn scoutoltam). De mostmár rászoktam a 1gate 1robo, expandra (persze miután látom, hogy semmi sunyit nem csinál az ellen).

  • DarthPeeter

    aktív tag

    válasz oxox #35218 üzenetére

    Igen, meg lett volna az a bukott meccs is, ha jobban odafigyelek :/ De a te hibád, mert ezt a mapot utálom és nincs begyakorolva :DDD Ha tényleg nem szemből támadunk, hanem kikapjuk a 2 expet oldalról akkor gg, de így csak toporogtunk 1 helyben sokáig, ezek meg vígan expelgettek....
    Érzem én hogy meg lenne ez a master, csak majd kiakad az agyam annyira kell koncentrálnom, mikor ilyen ellenfeleket kapunk :D

Új hozzászólás Aktív témák