Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VincentVG

    aktív tag

    válasz pr0bi #492 üzenetére

    +1

    Ugyanez szó szerint.
    Első részben 100+ óra. Voltak bajai de nagyon egyben volt azért a hangulat/design/az egész.

    A hétvégén többször nekifutottam, de nem tudott lekötni. Most vagy az van h a legrosszabb pályákat pakolták be és az óriás kapufa így bétára, ..... vagy túl sokat akartak egyszerre.

    A grafikát nem értem, BF1 után én is visszalépésnek éltem meg, nem ronda, de könyörgöm ez frostbite,.. lehet visszalépni 2 év fejlesztés után?? (még reménykedek h a véglegesben vissza lehet venni egy két effektet...)

    Azon is gondolkoztam, h esetleg az a baj, h nekem az origin széria az IGAZI SW és ezért nem köt le... ez a droidos ROGER-ROGER ezés... nem tudom, ez sem segített valszeg...

    Most ott tartok h a béta előtt 100%nak éreztem h megveszem (csak nem volt időm előrendelni), most megvárom az első teszteket és főként a campaign alapján döntöm el...

    Plusz győzködöm magam h az űrcsaták miatt talán érdemes (jelen állapotban)...

    Egyébként lehet lőni 40eur-ért PC re, ami teljesen korrekt ár így is érte, azért nem egy játszhatatlan game,
    csak azért a BF1 után + az első SW után ez így nekem csalódás..

Új hozzászólás Aktív témák