Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TXT

    őstag

    Ez a loot box tema csak annyira juttat elonyhoz masokat, h ma hajnalban, a jatek megjelenese utan fel oraval konkretan volt egy gyoker, akinek az urcsatakban minden Starfighteren full volt mind a harom kartyaja es minden, de tenyleg minden mapon, minden egyes kort torony magasan vitt kill es pont tekinteteben is. Egyszeruen senki nem tudott nyerni. Ehhez csak adalek, h a jatek talan egy hete elerheto mindossze az EA Access keretein belul ma jelent meg. Na akkor mi a tokom ez, ha nem elonytelen helyzet??? Az EA meg elmehet a pi.saba a hulye dumajaval:

    “...Az Eurogamer megkereste az ügyben az Electronic Artsot, mely így nyilatkozott az ügyben: "különösen fontos az EA számára, hogy igazságos és szórakoztató játékélményt teremtsen. A Star Wars: Battlefront 2 ládarendszere egyáltalán nem szerencsejáték. A játékos képessége, hogy sikereket érjen el a játékban nem függ a dobozok megvásárlásától. A felhasználók úgy is megszerezhetik a ládákat, hogy haladnak előre a játékban, és egy fityinget sem költenek el. Amint megszerzik ezeket, a felhasználók onnantól kezdve biztosan kapni fognak olyan tartalmakat, melyeket fel tudnak használni a játékban".

    Qrva sokat szamit, h visszavontak, ha mar most olyan userek vannak, akik ellen mindenki tehetetlen. Fejlodes szempontjabol meg vegkepp hol lesznek ezek par napon belul, ha minden kort visznek es rahedli pontokat kapnak a vegen gyozteskent??? Behozhatatlan elony. :W
    En is toltam az Access alatt, szereztem sok pontot, amiert csak Starfighter ladakat nyitottam ki, sokat, a hajnaliakkal egyutt, de maximum 2-es fejleszteso cuccok voltak benne, amiket nem tudok tovabbfejleszteni sem. Szoval hol a f@xba van a megszerezhezoseg es az idovel kerdese? Honapok? Minimum. Masoknak meg megjelenes napjan FULL minden! #*@**#**be bele!!!!
    Ezeket ugy lehetne orvosolni, ha szepen aki microtranzakcioval vasarolt es jutott elonyhoz, szepen visszafizetnek es nullaznak oket vmi katpotlassal, de nyilvan ez az utopisztika mezsgyeje ...

    Es nem vitat kivanok ezzel inditani, h ki-mire kolt es kinek-mi koze hozza stb, csupan a ma hajnali tapasztalataim kikivankoztak belolem, ha mar masoknak is piszkalja - szerintem boven jogosan - ez a tema!

    Peace

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák