Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrfire

    őstag

    válasz GypsFulvus2 #727 üzenetére

    Hát, ha az ember megcsinálja az összes útba eső küldetést, akkor van némi szabadsága, hogy a másik oldalt is válassza néha. Én olyan 80%-ban paragon voltam, és pont úgy jött ki, hogy azt válaszolgattam, amit szeretnék, de így is elértem, hogy az egyik oldal kellően erős legyen.

    Nekem az a bajom a játékkal, hogy annak ellenére, hogy nagyon szeretem és szinte teljesen kijátszottam mindet, a lehető legtöbb órát öltem beléjük, nem tudtam rávenni magam, hogy újrajátsszam őket. Próbáltam mást válaszolgatni, mint először, hogy lássak új dolgokat is, ezért legutóbb két mentéssel toltam egyszerre és indítottam férfit, meg nőit is párhuzamosan, a nőivel inkább renegade voltam, kipróbáltam más kasztokat, de valahogy elveszett a lendület, és végül nem vittem végig. Elsőre volt jó az eredeti döntések szerint. Talán ha lesz Oculus, akkor megnézem mekkora élmény ezzel a mozimóddal játszani, és beszélik, hogy fel akarják újítani a játékot a nextgen konzolokra az első résztől kezdve, akkor majd újra kipróbálom, de remélem PC-re is elkészítik.

Új hozzászólás Aktív témák