Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Volfram42

    senior tag

    válasz warcat #37418 üzenetére

    Egy sima alfa alatt csinálja is, hogy fény derüljön a hibákra. Élesben meg szépen legyen egy rendszer ami közveszélyessé bélyegzi meg azt kész.
    Én csak egy havert említettem, de van vagy 20 ilyen ismerősöm, mert ilyenekkel játszok. Ha valaki elmebeteg azt ignorálom, mert nem bízhatok meg enne és nem is vagyok hajlandó játszani vele ilyen egyszerű.
    ezért kerülöm a publikus szervereket is. Illetve volt olyan, hogy csapattal felmentünk ilyen helyekre aztán mindig leürült a szerver az ellenség oldalán, mert szemetek vagyunk. Aztán csak nem agyhalott módjára szaladgálunk. Ennyi volt a különbség. EZ meg nehogy már hiba legyen.
    Emlékszem volt egy srác. már nem is tudom mivel játszottunk. Kérdezte mivel jelöli az ellenfelet. Mondtam neki, hogy az ellenféllel. A szemed és az agyad meg felismeri.
    Játék után mondta, hogy nagyon furcsa volt neki, de nagyon tetszett is. Volt értéke annak, hogy felismered az ellenfeledet és le tudod győzni. Nem csak egy nevet lősz a távolba.
    Csak meg kell szokni. Engem zavar, ha hülyének néz a játék. Ha bolondbiztos mód kell akkor meg ott a rengeteg tucatfps ami így is elözönlötte a piacot. Szóval ne. Ez ne legyen tucat fps. Abból sok van sok. Túl sok.

    Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

  • Diopapa

    addikt

    válasz warcat #37418 üzenetére

    Azért azzal is számolj, hogy esetleg ez nem a te játékod lesz.

    Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

  • KO2

    aktív tag

    válasz warcat #37418 üzenetére

    Én csak azt mondom hogy szerintem a játékosok 80 % a biztos nem ilyen "tudom hol a másik 6db csapattársam, ezért biztos nem lövöm le" ember lesz. Ők állandóan vagy lelövik egymást, vagy hezitálnak mikor meglátnak valakit. És aki elémáll és hezitál azt én tuti képenlövöm azonnal. Mert én meg teszek majd az egészre és lelövök fűt fát aki elémáll :)

    Én úgy tudom elképzelni ezt hogy csapattársakat ( tehát pl egymást meghívó egy szakaszban lévő emberek) egymást zöld kontúrral látják. Nem falon át, csak ha elötted van. Mindenki más meg nem rendelkezik semivel sem. Így nem kell attól féljek hogy az aki befordul elém reflexből fejbelő, mert nekem el kell döntenem elötte hogy ez most vajon az egyik csapattárs vagy sem. És azt hogy mindenki úgy mozogjon mint általatok lent említett profi csapatok, az nem elvárható.

    Én pl nem tudok úgy mozogni hogy a másik állandóan tudja hol vagyok. De ha tudja is nincs időm elmagyarázni neki hogy épp merre kergetek valaki mást, ne lőjjön le ha véletlenül eléfutok.

    társam: -Hol vagy?
    én: -Összevissza menekül előlem valaki nincs időm elmondani épp merre üldözöm mert énse tudom, és mire kimondom már máshol vagyunk.
    társam:- asszem látlak velem szemben vagy.
    én:-elöttem nincs senki
    (társam halott mert azt hitte én jövök és nem lőtt, de nem én jöttem. )
    én:-haló hol vagy? te vagy itt elöttem?
    (énis meghalok mert nem ő volt itt elöttem és énis hezitáltam.)

    Én ilyen béna vagyok. És nem hiszem el hogy egyedül vagyok ezzel. :)

  • PhilBrick

    őstag

    válasz warcat #37418 üzenetére

    Azokat, akik most kicselezik az armistice zónát, baromira nem fogja megállítani, ha lesz egy zöld felirat a neved felett. :N
    AR felülettel most is azonosíthatók a többiek. Ha a DayZ-szerű játékokban tudunk élni lebegő névtáblák nélkül, akkor itt is.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés