Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Dexter68

    addikt

    válasz pilóta #16 üzenetére

    Régen iszonyú sok ilyet csináltam, még 7-es corelkében. Az a baj, hogy nagyon rég volt. De.
    Annak idején anno volt neki egy olyanja, hogy Print Merge vagy valami hasonló. Ennek az volt a lényege, hogy a megfelelő szintaktikával megírt (nem volt túl bonyolult) textfájlból szedegette az adatokat a megfelelő szintaktikával kitöltött corel fájlba nyomtatáskor. A helpjében benne volt minden. Csináltam egy fájlt, amiben benne voltak a nevek, sorszámok, stb, a corelben a hivatkozások szépen megformázva, aztán hajrá.
    A 9-essel az volt a gondom, hogy a formázásokat elb*szta. Hiába állítottam be, hogy középre zárt futura bold-italic, szépen nyomta balra zártan normállal. Emiatt tartottam meg a 7-est. De mondom: 4 éve nem csináltam ilyet. De azért még nézelődök.
    Amúgy meg a címkéző programok is tudják, csak a szép szöveges-effektes cuccodat ki kell rakni bmp-be vagy jpeg-be, ami nem mindig tesz jót neki.

    Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

Aktív témák