Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz attiati #49103 üzenetére

    Nem, a Westworld S01-nél szerintem nagyon szépen játszottak az idősíkokkal. Menet közben lekötött, ahogy tudat alatt bogozgatni kezdtem a szálakat, és végére összeállt már annyira, hogy nem meglepődtem rajta, hanem bólintottam, hogy "aha, akkor tényleg!" (de túl korán sem esett még le, csak pont a vége felé).
    Az S02 más. Ott szerintem az volt a cél, hogy mi is olyan zavarodottnak érezzük magunkat, mint a megbízhatatlan narrátor szerepét betöltő 'Bernard'. Itt nem igazán jöttem rá magamtól semmire, de átérződött a zavarosság, ami a 'fejében' lehetett, úgymond "űtjött a hangulat" (akkor is, ha egyáltalán nem kellemes). Talán azt nehezteltem, hogy miként engedik ki őket ennyi csavargatás után, de erre még talán jöhet némi magyarázat később.

    Electric Dreams
    Végignéztem mind, de kár volt. Az Amazon-on első helyre szúr Real Life volt a legjobb, szorosan mögötte az utolsó helyre tett Kill All Others. Még elment az Autofac, de a többi vagy ~0 értékű, vagy legfeljebb annyi érdekes volt benne, hogy bosszantson azzal, ahogy aztán nem lesz belőle sok (ez főleg az Impossible Planet-re igaz). Ami közepes rész, mint pl. a The Commuter, az valahogy félkész érzésű. A többi pedig inkább "ez mégis minek kellett?". Az intro / trailer is átverős, sok téma sohasem került a képernyőre.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák