Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Versus82

    aktív tag

    válasz d900t #52 üzenetére

    ''Csak hogy árnyaljuk a képet, nagyon sokan érdeklődnek a véleményem felől. Ez jó és megtisztelő.''- én nem kérdeztem tőled semmit mégis betaláltál...

    Hogy érdemes e ilyen notit venni? Szerinted nem szerintem igen.

    Azért ez a bmw-s példa nem túl jó. nem egy darab szart vettem, az a sebtiben beszarás is egy pixel sort jelent, ami tényleg bárhol előfordulhat. ha valaki megveszi magának ugyanezt a gépet 170k val drágábban mert az business class, háát az nyugtassa csak magát ezzel. ezzel a konzumer termékkel neked van csak bajod: ez a noti teljesen jól össze van rakva, szuperul megy... nem egy lötyögős kínai hamisítvány. és ezt nem azért mondom hogy magam megnyugtassam, ha szar lenne a cucc vágnám ki egyben hidd el. környezetemben akárhol felvillantom mindenki végigtapizza meg megnézi, tetszik nekik a billentyű meg az anyaghasználat (clevo,asus,fs,ibm tulajok). mindenki megkérdezi hogy mennyi egy ilyen és hol mert legközelebb ilyet vesz ő is. most vagy nagyon szar mindenkinek a gépe körülöttem és nagyon nem ért senki a notikhoz, vagy mégse akkora konzumer szar ez a széria.

    Hibák meg mindenhol vannak, a szuperkocsiknak is kell szervíz néha.... számomra az jelentette a sony minőséget hogy szó nélkül cseréltek egy nem 10 ft-os alkatrészt iszonyat gyorsan.

    ja megintt ez a bécs....tőlem 500 km oda vissza, ne csinálj már úgy mintha a világ vége lenne. jah és autópálya végig, hamarabb ott vagyok mint szegeden...

    ''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

Új hozzászólás Aktív témák