Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FazekasLaci

    aktív tag

    válasz k. #1203 üzenetére

    Sajnos a Hackintosh kompatibilitási listában a Vaio S széria található csak meg. Nem merem még megkockáztatni, hogy szétszedjem a boot rekordját a notinak, aztán nézzek, hogy miért nem tudom még a Vistát sem helyreállítani.

    A 64 bites frissítés meg nem biztos, hogy megéri... nem tudom, hogy működne, mert a driverek csak 32 bitesek tudtommal....

    Az FN kombináció érdekes... Neked is 21Z-d van, vagy másfajta? Egyébként még tanulnom kell, biztosan csak beállítás kérdése. Valami olyan kellene, hogy Hotkey indítóprogi, XP-re leírja a Sony, hol kell konfigurálni, bezzeg a Vistára ezt már nem írja le külön a Troubleshooting-ban... Úgyhogy még keresgetem. Amúgy most OK, bár szerintem néha összeakad a Mobility Center beállításaival. Úgy veszem észre, hogy az MS Mobility Center ezt felülírja néha...

    A nem hivatalos forrás soha nem jó szó. Mitől nem hivatalos? Biztosan ugyanúgy a Sonytól jött, csak éppen a külföldi nagykereskedőnél vették. Ettől még az EU gari ugyanúgy igaz rá.... A gyártó azt is köteles megjavítani, ha elromlik. Régen pl. a Sony videókamerák Lengyelországban készültek és külföldön is magyar garival tudtad megvenni...

    Akksi után meg nézz körül esetleg a németországi oldalakon. Ott biztos olcsóbb, mint itthon a kereskedőknél... Én legalábbis ezt vettem észre, ezért fogom a kiegészítőket kintről venni, ha ez a fajta árpolitika marad.

    Laci - Ide is írhatsz nekem: fazekas@grasshopper.hu, vagy hívhatsz: 70/429-3200

Új hozzászólás Aktív témák