Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz nagim #35478 üzenetére

    Opera, Youtube, és kodi. plusz ha jól működik mxplayer mint lejátszó. Tudom Youtube és Opera van a smartban is de szerintem az nem működik ugyanúgy mint egy droidos rendszeren. Nem tudom milyen a Sony sima Smart tv-je.
    Ráadásu nem tudom a 2017-es modell ( 49XE7005 ) miben változott vajon a 2016-os XD-től az androidon kívül, mert szerintem minden másban megegyezik technikailag. Ugyanúgy IPS panel, stb. Mégis drágább, és csak a nagyobb modellekbe tették a droidot. Tehát nem a droiddal van a baja a sonynak, sőt inkább csak a drágább modellbe teszik ha kell valakinek fizesse meg. Én nem félek az androidtól, nem hiszem hogy a sok tákolt saját rendszer sokkal jobb a többi tv-n. Vagy ne legyen semmi csak egy régi menü mint a kb 10 éves tv-ken, és akkor az jó, mellé akkor legyen egy valóban jó box és az cserélhető legalább, de ha már muszáj "okos" rendszerrel venni akkor az legyen valamennyire testreszabható szvsz
    Megnéztem, az új XE az Edge led a régebbi Direct led-es. Végül is melyik a jobb?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák