Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gs20

    tag

    válasz peti_s #9952 üzenetére

    Mikor vettem az autót, én is Silver Line-t akartam, mert hű, fullos kivitel, stb

    Aztán rájöttem, hogy az alsó árkategóriájú SL-ek túlárazott szemétdombok: szétrohadt, ütött-vágott autók, amik nem érnének 50-70 ezernél többet, de legalább egy százassal drágábban árulják a kivitele miatt.

    Konkrétan: 4 éve, 2009 tavaszán vettem a Jucit, első gazdás (papíron második, de csak a cég megszűnése miatt) autó volt, 68000km-rel. Ez volt 80ezer Ft akkor. A két szétrohadt SilverLine meg 180, ill 160ezer lett volna. Nem volt kérdés mi legyen.

    Persze úgy érzem ez az autó is rohadt jó vétel volt akkor. Fél év nézelődés, keresgélés eredménye volt. Bár kissé le volt lakva (hiába első gazda, de nő: vagyis napi karbantartás nulla, minden tipikus Favi gond megvolt rajta, és mivel utcán lakott, a festése is trágya volt. Mikor megláttam, azt gondoltam hogy na, ezt se veszem meg, de ha itt vagyok, legalább kocsikázok egyet. Aztán benéztem a motortérbe, mondom ejha. A néni beindította, meghallottam a hangját, és tudtam, hogy megvan az autóm :)

    E=MZ²

Új hozzászólás Aktív témák