Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz epszilon #195 üzenetére

    Így 1 videó (vagy csak az a pár, amit láttam, nekem is "csalódás" vagyis inkább úgy mondom nem ér annyival többet, mint az sj4000)

    Viszont Gery is írta, hogy ramaty idő van - borús, így ilyen időbe sj4000-el is hasonló lenne a végeredmény... de GoPro-val is... normál napfényes sample videó alapján merek erősebb kijelentést tenni... de sajnos Gery is írta, mostanában sajnos ilyen idő van és ő sem tud tesztelni GoPro VS videót sem tudott csinálni az időjárás miatt...

    Ám a kutyás az slow motion videó - magasabb fps számmal elvileg, szal ne 1videó alapján vonj le következtetést az sj5000-ről... még várjunk vele... az sj4000-t sem 1 videó alapján minősítettük, illetve meg kell várni míg kinővi a gyerekbetegségeit... fw frissítések... Gery is írja, hogy lefagy, stb. (persze lehet csak kikapott egy gyári hibás darabot, de az is lehet hogy a túl nagy elvárások miatt az egész gyártás pocsékabb minőségű lett, mint az sj4000)

    (bár nem láttam az eredetit, meg nem tudom, ez milyen beállítással készült, de van egy tippem, hogy itt is duplázós frame-k vannak... azért kár, de akinek fontosak a lassítások így is "jobb" lehet mint az sj4000... majd idővel)

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák