Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ák84

    csendes tag

    Hello mindenki,
    szeretnék segítséget kérni tőletek, már 2 éve minden nyaralásra kölcsönkérek egy gopro hero-t haveromtól eddig szerencsésen úgy jött ki hogy nem ütköztünk és mindig szabad volt de idén már úgy néz ki nem így lesz. Hero3 olcsó alternatívája lehet ez a készülék számomra? Legtöbbször fotóztunk eddig is a gopro-val(közös képeket csináltunk kedvesemmel a 170°-os látószögű obi segítségével + vizes képeket) de sehol nem találok tesztafotókat a készülékkel és véleményeket hogy milyet készít. Azt gondolom hogy sötétben ez sem lesz a legjobb de ha valaki tudna pár képet küldeni vagy provátban vagy az email címemre azt megköszönném, illetve ha mást készüléket ajánlatok hasonló árban arra is vevő lennék. Nem kell félprofi készülék az már van, inkább a különleges obi a közös képekhez és a víz alatti használhatóság a fontos jelenleg nekem.
    Köszönöm a segítségeteket

  • ák84

    csendes tag

    válasz maj-viktor #976 üzenetére

    Igazabol pont ez fogott meg a goproban amit egy fenykepezonel sem tapasztaltam eddig. Egy vizallo tok a gepemhez meg egy halszemobi azert egy vagyon lenne tehat az nem jatszik. A goprora meg nem kell egyaltalan vigyazni,bevihetem a tengerbe vagy csak egy hetvegi pancsolasra medencebe, mindenki azt hiszi hogy csak jatek de kozben nagyon profi kepeket csinal(persze megfelelo fenyviszonyok mellett).Szoval ha az sj4000 ezt tudja akkor kell hiszen az ara vagy harmada egy kinezett gopronak plusz meg lcd kijelzoje is van. A kepet a kuldott linken nem talaltam lehet en vok a bena,gepen azert megprobalom megtalalni ha hazaertem.
    Az meg hogy ar ertek aranyban nagyon jo azt gondolom de szeretnek a vasarlas elott par kepet megnezni hogy mennyivel masabb egy gopronal.

Új hozzászólás Aktív témák