Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz axlfsi #10388 üzenetére

    Továbbra sincs semmi közöm az electropoint-hoz! Az tény, hogy én őket ajánlom a "legjobban", mint belföldi forrás, de ennek bőven van előzménye, aki követi a topikot tudja! Szal ennek oka van... személyesen is konzultáltam jópárszor velük, stb.

    Eustock-ról is azért érdeklődök, hogy "tudom-e melegszívvel ajánlani" a potenciális vásárlóknak.. vagy sem... eddig sajnos számomra elég kétes... de lehet ez megváltozik majd idővel, a kérdéseimre kapott válaszok után!

    Amikor még Magyarországon senki nem árulta "hivatalosan a kamot", akkor is közösen "totoztuk itt ki", hogy honnan érdemes rendelni, ki nem küld fake-t... így elsődlegesen jött a FOXOFFER... utána geekbuying és banggood... a banggood-al volt egy időszakban probléma, hogy fake kamera jött eredetiként hirdetve, de ezt végül korrektül korrigálták... azért is ajánlom őket újra... volt időszak, amikor én is írtam, hogy ha külföldről akarod, ne tőlük vedd, hanem inkább a foxoffer / geekbuying-ról pl.

    Aztán ugyebár a kamera népszerűsödött... jöttek a "haszonlesők" (jóértelemben) és árulni akarták - kezdték a kamerát... pl a mobilx is... velük azért elég komoly összezördülés volt itt... és ezen időszak alatt jött, hogy kéne valami összefoglaló - közösség (face oldal), ahol segítjük az újoncokat! (nem is én indítottam az oldalt, de végül teljeskörűen én vettem át...) Én még az elején felajánlottam minden oszlopos tagnak, hogy jöjjön segíteni szerkeszteni... senki nem vette a "fáradtságot - időt", mert látszott, hogy ez nem a "pénzről szól", hanem a segítségről!

    Idővel - mostanra eléggé megnőtt szerencsére az egész SJCAM hype, így az oldal is... ennek megfelelően "kezelem"

    A garanciás / szürkeimportos dolgokról... az emag-os példád a legjobb! (én is pont laptopot vettem volna tőlük... hála az égnek aztán végül visszaléptem... pont az ilyen garanciás probléma miatt, mert jobban utánaolvastam... így végül inkább itthon edigital-nál vettem.. ez talán nem fog eltűnni egyiknapról a másikra... meg garancia ügyileg is... 3év DELL)

    Hasonló példák a "maszek" sarki GSM mobilboltosok is... így garancia - szürkeimport ügyileg...

    Vagy másik jó példa... végre rászántam magam - lecseréltem az ősrégi TV-met... mondom hamár van pénz meg szándék... akkor már ne "szart vegyek".... legyen 100centi+ meg "márkás" (Samsung) és hamár új, legyen alacsony fogyasztású LED és ha belefér a keretbe, akkor akár SMART - okos TV, esetleg WiFi-s is... találam is egy nagyon jó típust... bújtam az "árösszehasonlító oldalakat" és mindig vannak ezek a "noname" műszaki shopok... (legjobb példa a januárban NAV-razzia, bezárt elekro outlet shopok és azok társai... ÁFA-csalás gyanúja, stb., aztán a "bolti garanciával" mehetek a sunyiba!)

    Így szerencsémre a helyi hiperbe (Auchan) volt "jóáron" 100centis okos wifis Samsung LED TV és -15% visszatérítés - "levásárlás"... így a ~120E-s átlag áras TV-t sikerült 90E-ért megvennem, amit amúgy 100E-ért adtak a "maszek műszakishopok" - kétes garanciával! (Samsung UE40H5500)

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák