Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz sambenez #3916 üzenetére

    Úgyértettem, hogyha nagyobb a lencse, akkor a szilikon tágulhat annyira...

    (#3917) Real_Necro
    Én személyszerint Kingston párti vagyok, de ez lehet elfogultan mondom... még sosem hagytak cserben és nem 1-2 kártyát használok, legalább 10-12db van használatban, csak a saját haszálatra...
    (mobil1db-tablet1db-DSLR-be vagy 4db felváltva 8-16-32-64GB-osok felváltva, rádió1db, autósrádiófmtransmitter1db, mp3lejátszók 2db, stb.-stb.)

    Amúgy C10 ajánlott szerintem, de C4-essel is elboldogul... márka meg... egyéni "ízlés" ki mibe bízik... de pl. Samsungot előszeretettel hamisítják (fake kamu kártya), a logó nélküliek is "gyanúsak lehetnek"... Ezért mondom, hogy bliszteres csomagolás Kingston-nal nem igazán foghatsz mellé... ezt így 10év Kingston használat után mondom...volt már Philips - Sandisk kártyám, ami megadta magát és rajta az értékes képek is elvesztek... :'(
    Kingston-nal nem volt bajom sosem, és elvileg élettartam garanciát ad... bár manapság szinte minen memóriakártyára adnak vagy 5-10-20évet minimum

    Nagyon úgyhangzik, mintha a Kingston embere lennék és reklámoznám, de nem... tényleg megvagyok vele elégedve nagyon-nagyon!

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák